Developed in conjunction with Joomla extensions.

Державний архів Тернопільської області
Ukrainian English Polish Russian

"Перед тими стану на коліна, героям тим подяку я зложу"

13 жовтня 2016 року в приміщенні Державного архіву Тернопільської області відкрилась виставка присвячена 75 річниці створення УПА та Дню захисника Вітчизни що святкуються на Покрову. Назва виставки "Перед тими стану на коліна, героям тим подяку я зложу". В експозиції виставки використані документи, фотографії з фондів ДАТО. Також на виставці представлені українські прапори що підписані словами подяки для волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині» бійцями на передовій за минулі роки війни.

Детальніше...

"Невтомний краєзнавець"

28 вересня 2016 р. у Державному архіві Тернопільської області відбулось відкриття виставки «Невтомний краєзнавець», присвяченої 80-ій річниці від дня народження Гаврила Івановича Чернихівського, літературознавця, члена Всеукраїнської спілки краєзнавців, заслуженого працівника культури.

Відкрив виставку директор держархіву к.і.н. Федір Полянський. У відкритті виставки взяли участь: заступник голови Тернопільської обласної ради к.і.н. Любомир Крупа, головний редактор журналу «Літературний Тернопіль», заслужений діяч мистецтв Богдан Мельничук, директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Степан Костюк, краєзнавець, журналіст Михайло Ониськів.

Детальніше...

"Учітеся, брати мої, думайте, читайте…"

В державному архіві Тернопільської області відкрили виставку присвячену 140-й річниці «Просвіти» на Тернопіллі…"Учітеся, брати мої, думайте, читайте…" під такою назвою з безсмертних рядків Тараса в державному архіві Тернопільської області 1 липня 2016 року відкрилася виставка присвячена 140-й річниці з часу заснування Тернопільської філії «Просвіти».

Детальніше...